Szambo 14000 litrów

Szambo 14000 litrów

Wysokość: 205cm
Szerokość: 240cm
Długość: 340cm
Waga: 8t
Typ betonu: C30/37

Wysokość: 205cm
Szerokość: 240cm
Długość: 340cm
Waga: 8t
Typ betonu: C30/37

Wysokość: 205cm
Szerokość: 240cm
Długość: 340cm
Waga: 8t
Typ betonu: C30/37

Slider

Szambo 14000l – czy to dobry wybór dla Ciebie?

W ofercie 3D Monolit znajdują się szamba betonowe o różnych pojemnościach, tym samym przeznaczone do zupełnie innych warunków użytkowania. Dobrym przykładem będzie tutaj zbiornik na szambo 14000 litrów, który w szczególności rekomendujemy przedsiębiorcom szukającym rozwiązania problemu braku dostępu do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Szambo 14000 litrów może być również bardzo dobrym wyborem dla dużej rodziny, gospodarstwa rolnego czy nawet do gromadzenia sporych ilości wody deszczowej z myślą o wykorzystaniu jej do nawadniania ogrodu, pola uprawnego etc.

Szambo betonowe 14m3 – wymiary

Szambo 14000 litrów to – pisząc kolokwialnie – kawał zbiornika, co musisz mieć na uwadze wyznaczając miejsce jego posadowienia. Przede wszystkim pamiętaj o obowiązujących w Polsce przepisach, które nakazują zachowanie odpowiednich odległości od granicy działki, ulicy, mediów oraz ujęcia wody (np. przydomowej studni głębinowej).

Wymiary szamba betonowego 14m3 to odpowiednio: wysokość 205 centymetrów, szerokość 240 centymetrów, długość 340 centymetrów. Zwróć również uwagę na znaczną masę własną zbiornika, która wynosi około 8 ton – to ważne z punktu widzenia transportu szamba pod wskazany adres, który zapewni Ci 3D Monolit.

Szambo 14000 litrów – cena

Jeśli jesteś już zdecydowany na zakup szamba 14m3, to koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj o jego cenę – możesz to zrobić w dowolnej wygodnej dla Ciebie formie. Nasi doradcy przygotują indywidualną, bardzo korzystną ofertę.

Pamiętaj, że cena szamba 14000 litrów nie powinna być najważniejszym kryterium wyboru. Kieruj się tutaj przede wszystkim jakością wykonania zbiornika. Szambo powinno być odporne na działanie skrajnie niekorzystnych czynników środowiskowych, napór gleby oraz wysoką wilgotność. W końcu prawdopodobnie będziesz z niego korzystać przez wiele lat, dlatego od razu zainwestuj w produkt, który nie sprawi Ci żadnych problemów eksploatacyjnych oraz nie będzie stanowić zagrożenia dla środowiska naturalnego z powodu niedostatecznej szczelności.

Kupując zbiornik na szambo 14000l w 3D Monolit masz pewność, że wybrałeś produkt wysokiej klasy. Wszystkie nasze szamba wykonujemy z najlepszej stali oraz betonu typu C30/C37. Zbiorniki bezodpływowe 3D Monolit posiadają wymagane certyfikaty i atesty oraz są objęte Wzorem Zastrzeżonym zgłoszonym do Urzędu Patentowego.

Ostatecznym potwierdzeniem najwyższej jakości naszych szamb betonowych 14000 litrów jest aż 5-letnia gwarancja.

Certyfikaty

Posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające do użytkowania.

Materiały

Zbiornik produkowany jest z wysokiej jakości materiałów – beton, stal.

Gwarancja

Udzielamy 5 letniej GWARANCJI.

Patent

Gotowy produkt objęty jest Wzorem Zastrzeżonym zgłoszonym do Urzędu Patentowego.

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Cenę ustalimy telefonicznie lub mailowo