Gdzie kupić szambo betonowe w Małopolsce?

Szamba betonowe, nazywane też monolitycznymi, to nadal bardzo popularne rozwiązanie w naszym kraju. Stosuje się je tam, gdzie nie ma możliwości przyłączenia budynku do gminnej lub miejskiej sieci kanalizacyjnej. Szambo musi być przede wszystkim szczelne oraz trwałe, ponieważ ma to decydujący wpływ na stan środowiska naturalnego oraz czystość wód gruntowych. Stąd tak ważne jest, aby wybierając zbiornik bezodpływowy postawić na wysoką jakość produktu. W naszym poradniku podpowiadamy, gdzie kupić szambo betonowe w Małopolsce, aby móc spać spokojnie i mieć pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru.

Zamów szambo betonowe w Małopolsce od producenta

Najlepszą decyzją, jaką może podjąć inwestor szukający szamba monolitycznego, jest kupienie takiego zbiornika bezpośrednio od producenta. Dlaczego warto się na to zdecydować? Z kilku powodów:

  • dostajesz najlepszą cenę, ponieważ nie musisz ponosić kosztów pośrednictwa,
  • dokładnie wiesz, jaki produkt kupujesz – producent udostępni Ci kartę techniczną zbiornika, co pozwoli ustalić jego parametry fizyczne oraz upewnić się, że masz do czynienia z produktem wysokiej jakości,
  • możesz liczyć na transport pod wskazany adres (a przewiezienie zbiornika bezodpływowego z betonu jest bardzo kłopotliwe, podobnie jak osadzenie go w wykopie),
  • nie ryzykujesz, że otrzymasz uszkodzone szambo – producent szamb betonowych w Małopolsce czy w dowolnym innym regionie Polski dba o swoją renomę oraz sprzedaje produkty na bieżąco, dlatego nie ma możliwości, aby do uszkodzenia zbiornika doszło jeszcze w firmie zajmującej się produkcją. Najczęściej ma to miejsce na etapie niedbałego transportu oraz u pośredników, którzy nie zawsze prawidłowo przechowują szamba betonowe.

Te argumenty dostatecznie uzasadniają zakup monolitycznego zbiornika bezodpływowego właśnie u producenta. Gdzie zatem kupisz porządnie wykonane szambo betonowe w Małopolsce? Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D Monolit z Zawiercia. Mamy szamba zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i firm, różniące się pojemnością. Bez problemu dobierzesz taki zbiornik, który idealnie sprawdzi się do gromadzenia nieczystości wyprowadzanych z Twojej nieruchomości.

Dlaczego warto kupić szambo betonowe w 3D Monolit?

Najważniejszym argumentem jest bardzo wysoka jakość wykonania szamb monolitycznych. Kładziemy duży nacisk na tę kwestię, ponieważ wiemy, że nasi klienci oczekują zarówno perfekcyjnej szczelności, jak i wieloletniej trwałości zbiorników. Mogłoby się wydawać, że szamba betonowe poszczególnych producentów niczym się od siebie nie różnią, jednak to tylko pozory.

Na jakość wykonania zbiornika bezodpływowego wpływ mają przede wszystkim użyte materiały. W 3D Monolit używamy wysokogatunkowej stali oraz betonu C30/37. Posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty poświadczające jakość naszych szamb oraz dopuszczających je do użytkowania. Wybierając zbiornik od 3D Monolit masz więc pewność, że nie przepuści on nieczystości do gruntu i będzie bardzo odporny na niekorzystne warunki środowiskowe – możesz więc osadzić go nawet w gliniastym gruncie.

To jest ważne!

Szamba betonowe od 3D Monolit mogą być stosowane na terenach znajdujących się w pobliżu ujęć wody pitnej. Jeśli więc np. czerpiesz wodę z własnej studni i musisz mieć gwarancję, że jej źródło nie zostanie zanieczyszczone, to postaw na nasz produkt.

Najlepszym potwierdzeniem na to, jak bardzo jesteśmy pewni jakości naszych produktów, jest aż 5-letnia gwarancja. Wszystkie szamba z naszej oferty są również objęte Wzorem Zastrzeżonym zgłoszonym do Urzędu Patentowego.

Jakie szamba betonowe kupisz w naszej firmie?

Oferujemy szamba w najpopularniejszych rozmiarach, które są szczególnie często zamawiane przez właścicieli domów jednorodzinnych bez dostępu do sieci kanalizacyjnej, ale też właścicieli ogródków działkowych, deweloperów czy przedsiębiorców posiadających własne budynki firmowe.

W ofercie 3D Monolit znajdziesz szamba monolityczne o pojemności:

  • 5000 litrów – w sam raz na działkę czy np. do gromadzenia deszczówki;
  • 8000 litrów – w zupełności wystarczające na potrzeby 4-osobowej rodziny,
  • 10000 litrów – do większych domów jednorodzinnych;
  • 12000 litrów – takie szambo będzie odpowiednie do niewielkiej firmy oraz wielopokoleniowego domu;
  • 14000 litrów – to pojemność wystarczająca na potrzeby większości firm;
  • 16000 litrów – szambo, które spokojnie można zastosować na potrzeby np. domu bliźniaczego.

Jak widzisz wybór szamb betonowych naszej produkcji jest całkiem spory. Wszystkie, niezależnie od pojemności, prezentują tak samo wysoką jakość wykonania i są objęte aż 5-letnią gwarancją.

Jeśli więc właśnie przymierzasz się do zakupu szamba betonowego w Małopolsce, cenisz sobie jakość i chcesz mądrze zainwestować pieniądze, to już teraz zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu. Wybierz interesujący Cię zbiornik o odpowiedniej pojemności na naszej stronie internetowej i zadzwoń lub napisz, aby otrzymać atrakcyjną ofertę cenową. Jeśli natomiast nie wiesz, na jakie szambo ostatecznie się zdecydować, to służymy Ci fachowym doradztwem.