Szamba betonowe – Zawiercie. Gdzie kupić? Na co zwrócić uwagę?

Mieszkasz w Zawierciu i szukasz szamba betonowego? W takim razie bardzo dobrze, że trafiłeś akurat na nasz poradnik. Dokładnie wyjaśnimy Ci w nim, jaki betonowy zbiornik bezodpływowy powinieneś wybrać, aby później nie żałować. Dodatkowo zwrócimy Twoją uwagę na kilka ważnych aspektów związanych z wyborem producenta szamba, ponieważ to naprawdę ma znaczenie. Zaczynajmy.

Od kogo kupić szambo betonowe w Zawierciu?

Gdy zadasz takie pytanie np. lokalnym firmom hydraulicznym czy operatorom koparek oferującym usługę wykonania wykopu pod zbiornik bezodpływowy, to z pewnością jedna z rekomendacji będzie dotyczyć 3D Monolit. Jesteśmy producentem szamb betonowych działającym w Zawierciu, który dostarcza zbiorniki także klientom z okolicznych miejscowości.

Tym, co wyróżnia nasze szamba betonowe jest bardzo wysoka jakość wykonania. Świadczy o niej kilka elementów, które możesz z łatwością zweryfikować. Chodzi o:

  • objęcie każdego zbiornika bezodpływowego z naszej oferty Wzorem Zastrzeżonym zgłoszonym do Urzędu Patentowego,
  • udzielenie aż 5-letniej gwarancji na wszystkie szamba betonowe naszej firmy z Zawiercia (standardowa gwarancja, a w zasadzie rękojmia wynikająca z przepisów prawa, to tylko 2 lata),
  • atesty i certyfikaty jednoznacznie poświadczające bardzo wysoką jakość wykonania szamb,
  • stosowanie najlepszych materiałów do budowy zbiorników bezodpływowych, czyli wysokogatunkowej stali oraz betonu klasy C30/C37.

Kupując szambo betonowe w Zawierciu od firmy 3D Monolit możesz mieć pewność, że staniesz się właścicielem zbiornika szczelnego, bezpiecznego dla środowiska naturalnego, spełniającego obowiązujące w Polsce przepisy oraz trwałego. Jest to ważne również wtedy, gdy planujesz wykorzystać zbiornik żelbetowy do innych celów niż magazynowanie nieczystości płynnych, na przykład do gromadzenia w nim deszczówki czy gnojowicy na potrzeby gospodarstwa rolnego.

Jakie szamba betonowe oferuje 3D Monolit?

W naszej stałej ofercie znajdziesz szeroki wybór zbiorników żelbetowych w najpopularniejszych wariantach pojemności. Po kolei omawiamy je poniżej:

  • Szambo betonowe 5000 litrów – jest to typowe szambo do użytku domowego, które powinno być w zupełności wystarczające na potrzeby 2-3 osobowej rodziny produkującej stosunkowo niewiele ścieków w skali miesiąca. Zbiornik dobrze sprawdzi się również do gromadzenia wody deszczowej.
  • Szambo betonowe 8000 litrów – tak pojemne szambo będzie dobrym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego zamieszkanego przez 4 osoby, gdzie miesięczna skala produkcji ścieków zamyka się w 10000 litrów (pamiętajmy, że w okresie letnim nieczystości należy wybierać co około 2 tygodnie, natomiast zimą co 3 tygodnie).
  • Szambo betonowe 10 000 litrów – bardzo pojemny zbiornik bezodpływowy, który rekomendujemy do domu jednorodzinnego zamieszkanego przez 5-6 osób. Powinien w zupełności wystarczyć do magazynowania ścieków przez okres około 3 tygodni, tym samym ograniczając częstotliwość wywozu nieczystości płynnych do niezbędnego minimum.
  • Szambo betonowe 12 000 litrów – wchodzimy już na obszar zbiorników bezodpływowych, które budzą zainteresowanie przede wszystkim klientów profesjonalnych. Takie szambo może być dobrym wyborem do niewielkiej firmy, jak również do gospodarstwa rolnego.
  • Szambo betonowe 14 000 litrów – tak pojemny zbiornik bezodpływowy powinien wystarczyć na potrzeby profesjonalne, np. do gromadzenia nieczystości płynnych z budynku biurowego. Spokojnie można go wykorzystać do zbierania wody deszczowej na potrzeby ogrodnictwa czy rolnictwa.
  • Szambo betonowe 16 000 litrów – największy zbiornik bezodpływowy w naszej ofercie jest chętnie wybierany przez właścicieli firm oraz dużych gospodarstw rolnych.

Chcesz poznać ceny naszych szamb betonowych? Wciąż nie wiesz, na jak pojemny zbiornik bezodpływowy powinieneś się zdecydować? Skontaktuj się z doradcą 3D Monolit, skorzystaj z darmowego doradztwa i zapytaj nas też o opcję transportu zakupionego szamba pod wskazany adres.